SG-770SDD 150.0000ML3
5S-SG-770SDD 150.0000ML3
SG-770SDD 150.0000ML3
OSC XO 150.000MHZ LVPECL SMD
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Series: | SG-770 |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Max): | 90mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |